Дата: 02.03.2021 08:14

Фото без опису

1 березня відбулось засідання атестаційної комісії, з метою вивчення діяльності керівників закладів освіти у між атестаційний період.

У 2021/2020 навчальному році при атестаціи?ніи? комісіі? Паланськоі? сільськоі? ради атестуватимуться 8 директорів закладів освіти, з них:

- Директор Іванівськоі? ЗОШ

- Директор Кочержинськоі? гімназіі?

- 6 директорів ЗДО (Городецького, Кочубіі?вського, Паланського, Іванівського, Черповодівського та Піківецького)

Розпочала роботу засідання голова атестаціи?ноі? комісіі?, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланськоі? сільськоі? ради Сарніцька Н.М.

Про атестацію керівників закладів освіти Паланськоі? сільськоі? ради розповіла Булавка О.П., головнии? спеціалість відділу освіти, культури, молоді та спорту.

Зі звітами про свою діяльність у міжатестаціи?нии? період виступили директори ЗДО і ЗЗСО, а саме: Сушкета С.В., Левченко Л.М., Кучеренко Л.В.

- Директор ЗДО «Пролісок» Дзьобань Т.В.

- Директор ЗДО «Квіточка» Посухова В.О.

- Директор ЗДО «Колобок» Шуляк Т.В.

- Директор Іванівськоі? ЗОШ І-ІІІ ст. Оверчук О.М.

- Директор Кочержинськоі? гімназіі? Бондаренко О.М.

Активно брала участь в обговоренні та підвела підсумки засідання заступник сільського голови Супрунець О.А.