Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Фото без описуДрачевський Михайло Андрійович

Драчевський Михайло Андрійович громадянин України, народився 21 листопада 1987 року в селі Громи Уманського району Черкаської області.

В 2005 році закінчив загальноосвітню школу І-1ІІ ступенів с. Громи Уманського району Черкаської області та вступив до Луганської академії внутрішніх справ МВС імені 10-річчя незалежності України на факультет кримінальної міліції.

В липні 2010 року закінчив Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, отримав диплом магістра з відзнакою. Напрям підготовки право, спеціальність правоохоронна діяльність. Спеціалізація: науково-педагогічна, з правом вступу до ад'юнктури (аспірантури).

19.07.2010 року призначений на посаду оперуповноважений сектору карного розшуку Уманського РВ ГУМВС України в Черкаської області.

24.04.2012 року призначений на посаду старшого оперуповноваженого сектору карного розшуку Уманського РВ УМВС України в Черкаської області.

12.02.2013 року призначений на посаду начальника сектору карного розшуку Уманського РВ УМВС України в Черкаської області. Службу в правоохоронних органах проходив до 10.12.2018 року.

Одружений, 21 травня 2011 року уклав шлюб з громадянкою Андрущенко Лілією Миколаївною. 21.04.1989 року народження. Від шлюбу маю сина - Драчевського Євгенія Михайловича. 08.10.2011 року народження та дочку — Драчевську Валерію Михайлівну, 12.05.2018 року народження.